Замовити дзвінок

Статті

про інновації у бізнесі та маркетингу

Бухгалтерский консалтинг фото/картинка

Бухгалтерський консалтинг. В чому переваги?

 Багатьом підприємцям незвично звертатись до бухгалтерської компанії. Мовляв, навіщо, якщо в штаті є власний бухгалтер, або ж можливо залучити фрілансера? Проте, у досвідченої команди спеціалістів, які здійснюють бухгалтерський супровід Вашого бізнесу, є багато переваг.

Кваліфікація

Наймаючи бухгалтера в штат, його рівень кваліфікації важко перевірити, не довіривши всю інформацію і не спробувавши його в роботі. Те ж стосується і фрілансера, який до того ж може зникнути в будь-який момент. А от коли Ви залучаєте бухгалтерську компанію, це гарантує впевненість у високій кваліфікації команди, яка буде закріплена за конкретним проєктом. І навіть якщо в процесі бухалтерського обслуговування виникатимуть якісь суміжні питання, наприклад, юридичні – вони вирішуватимуться дуже швидко і спокійно.

Економія

Вартість утримання в штаті бухгалтера – це не лише його заробітна плата. Це і податки, лікарняні, відпускні, купівля ліцензійного ПО та офісної техніки, канцелярського приладдя, меблів, тощо. Команда бухгалтерського аутсорсингу працює віддалено, не потребуючи жодних додаткових витрат окрім фіксованої вартості, яка влаштовує обидві сторони. Жодних хвороб, індивідуальних графіків роботи, амортизації дороговартісних засобів. Тільки якісні бухгалтерські послуги і справедлива оплата за них. І не важливо, о котрій потрібно забирати дітей з дитсадка, робота буде виконана точно в строк.

Експертність

Бухгалтер-експерт з великим досвідом і корисними діловими зв’язками на ринку праці коштує дорого. Так само, як і дорого та довго розвивати власного перспективного, але мало досвідченого фахівця – курси, тренінги, періодична література обтяжують бюджет і зовсім не гарантують результат. До то ж, один спеціаліст не може розбиратись в тонкощах обліку вузькоспеціалізованих компаній, наприклад: будівельних, медичних, торгових. В складі аутсорсингової команди – експерти з досвідом ведення обліку 5-15 років в компаніях різних сфер: сільське господарство, виробництво, фармацевтика, торгівля, будівництво тощо, а оплата здійснюється замовником лише за якісний результат, а не процес.

Конфіденційність

Так названий людський фактор іноді штовхає ображених співробітників на розголошення конфіденційних даних, анонімні скарги до перевіряючих органів, продаж бази контрагентів, перехід до конкурентів. Коли за справу береться бухгалтерська компанія, репутаційні ризики не допустимі. Тому задокументовані домовленості щодо конфіденційності дотримуються на 100%.

Збереження даних

Не кожна компанія має можливість якісно захистити власні дані від хакерських атак, пошкодження жорсткого диску, протиправних дій співробітників. А от компанія, що надає бухгалтерські послуги, щоденно робить резервну копію Вашої бази і зберігає її на власних захищених серверах.

Отже, користуватись послугами досвідченої команди бухгалтерів та юристів безпечно та вигідно. В штаті компанії Solid Consulting працюють бухгалтери експерти, фінансисти, юристи та консультанти, які готові в будь-який момент надати бухгалтерські консультації, повністю взяти на себе облік, або вирішити Ваше складне питання для довготривалого і стабільного розвитку Вашої компанії за доступною ціною.

 

вул. О. Дашковича, 20
м. Черкаси
info@solidconsulting.com.ua
Image